Kontakt
+421 907 132 226
MENU
Obľúbené produkty 0
Nákupný košík
0 €
0
ŽENY x
MUŽI x

DOPRAVA A PLATBA

Doručenie objednávky riešime kuriérskou službou 123 kuriér (balík Vám doručí kuriér, priamo na Vašu adresu) a službou Packeta (balík si dáte poslať do odberného miesta, ktoré vám vyhovuje).

Pri objednávke tovaru nad 50 eur je u nás poštovné, balné a doprava zdarma!

Doručenie tovaru 1-3 pracovné dni.

Akonáhle urobíte objednávku, bude Vám zaslaný potvrdzujúci email a SMS, ktorý obsahuje potrebné údaje k Vašej objednávke.

Vo chvíli, kedy je Vaša objednávka predaná prepravcovi, obdržíte email s číslom zásielky.

DOBIERKA KURIÉROM 123 KURIÉR

Poštovné účtujeme na dobierku 4 € s DPH

Tovar bude doručený kuriérom priamo na Vašu adresu, miesto určenia. V deň doručenia, ako príjemca, obdržíte SMS, v ktorej nájdete číslo zásielky, číslo na kuriéra, predpokladaný termín doručenia a sumu dobierky.

Platbu kuriérovi možno realizovať v hotovosti alebo kartou.

PACKETA

Doručenie cez službu packeta učtujeme 2.50 € bez dobierky a 3.50 € s dobierkou.

Packeta predstavuje moderný a zákaznícky veľmi pohodlný spôsob dopravy objednaného tovaru. Ten je založený na širokej sieti výdajných miest. Packeta pobočky priamo neprevádzkuje, sú nimi spravidla lokálne prevádzkarne najrôznejších druhov, výdajné miesto preto môžete nájsť na svojej najbližšej čerpacej stanici, v samoobsluhe, papiernictve, čistiarni odevov, reštaurácii, kopírovacom centre alebo napríklad parfumérii.

Vďaka tomuto systému disponuje Packeta viac ako 1 500 výdajnými miestami na území Slovenskej republiky, a to ako v mestských, tak vo vidieckych oblastiach, kam doručuje lacno do dvoch dní. Navyše poskytuje modernú službu sledovania zásielok, vždy teda viete, kde sa váš balíček nachádza a kedy doputuje až k vám.

Packeta sa snaží byť lepšou alternatívou tradičných zásielkových služieb, s ktorými bojuje hlavne pohodlím pri doručovaní. Na zazvonenie dopravcu nemusíte čakať doma, balíček si objednáte k najbližšiemu partnerovi Packety, u ktorého na vás počká 7 dní. Ak si ho nemôžete v tejto lehote vyzdvihnúť, na webe máte možnosť úschovy zadarmo predĺžiť až na tri týždne.

Platba GOPAY

Platby uskutočnené prostredníctvom GOPAY nám budú pripísané na účet do pár minút po zaplatení.

GOPAY internetový platobný systém je najrýchlejšia forma ako môžete svoju objednávku zaplatiť. Tento spôsob platby je overený a bezpečný.

Údaje o svojej platobnej karte zadávate priamo banke. Nikto z našich zamestnancov nemá prístup k údajom o Vašej platobnej karte.

V prípade, že sa pri platbe vyskytne chyba, prosím kontaktujte nás, radi Vám s tým pomôžeme.

PLATBA NA BANKOVÝ ÚČET

Za tovar zaplatíte prevodom alebo vkladom na náš bankový účet. Tovar odosielame, až po pripísaní platby na náš účet. Termín doručenia sa tak môže predĺžiť o 1-2dni.

Platba po vytvorení objednávky musí byť pripísaná na náš účet najneskôr do 7 dní, inak sa objednávka stornuje. Konkrétne inštrukcie k platbe prevodom, vkladom (číslo účtu, variabilný symbol) obdržíte po dokončení objednávky.